محاسن تردمیل چند کاره

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 29 آبان 1395 در ساعت 10 : 28 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل چند کاره وسیله ای است که دارای قابلیت جانبی می باشد.اغلب این نوع تردمیل مربوط به تردمیل خانگی بوده و به مراتب کمتر در تردمیل باشگاهی به کار می رود. تردمیل وسیله ای ورزشی جهت استفاده در خانه و باشگاه بوده که امکان پیاده روی دویدن را در یک محیط بسته ایجاد می کند . امروزه در بازار انواع مختلفی از تردمیل موجود می باشد که قابلیت های متفاوتی دارند.گروهی تک کاره و گروهی چند کاره می باشند.

تردمیل چند کاره علاوه بر آن که وسیله ای برای پیاده روی و دویدن می باشد ، دارای امکانات دیگر و جانبی بوده که بر روی تردمیل نصب می گردد.به عنوان مثال بعضی تردمیل های چند کاره دارای ماساژور ، دراز و نشست ، دسته مخصوص شنا ، جای وزنه ، کش ایروبیک ، مسگری ، پخش کننده موزیک و در برخی تلوزیون و ویدئو دارد.

تردمیل چند کاره برای استفاده کردن در منزل بسیار مناسب می باشد.زیرا با خرید این تردمیل علاوه بر دویدن تعداد بسیار زیادی حرکات ورزشی نیز می توانید انجام دهید و همچنین از خرید کردن چندین وسیله ورزشی و هزینه اضافی بی نیاز گردید.

این وسیله در باشگاه ها به مراتب کمتر کاربرد دارد زیرا برای آنکه هزینه ای برای تردمیل چندکاره کنند آن را صرف یک تردمیل حرفه ای و پرقدرت می کنند .به دلیل آنکه در باشگاه دویدن تنها بر روی تردمیل حائز اهمیت می باشد و برای کاربری های دیگر جداگانه دستگاه در نظر گرفته می شود.

با استفاده از ماساژور این تردمیل بعد از تمرین و دویدن باعث رفع خستگی ، شل شدن عضلات بعد از گرفتگی ، لذت بعد از ورزش می گرددو همچنین با از استفاده از چرخ مسگری و پایه دراز نشست موجب کاهش وزن می گردد.با کش ایروبیک می توان حرکات زیادی برای کاهش وزن و ساخت عضله انجام داد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :