تردمیل بدون موتور چه تاثیری بر لاغری دارد

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 29 آبان 1395 در ساعت 9 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تردمیل های فاقد موتور در اصل وسیله هایی هستند که به وسیله قدرت پا و وزن فرد حرکت می کند. یعنی فرد بایستی که با پاهای خودش تسمه تردمیل را به گردش در می آورد واز تنظیمات کامپیوتری و جریان برق هرگز خبری نیست.

درست است تردمیل های دارای موتور و یا همان تردمیل برقی دارای مزیت های فراوانی می باشد ولیکن تردمیل های بدون موتور هم ارزان تر بوده و هم مقرون به صرفه می باشد . عموما این تردمیل ها را به سادگی می توان حمل نمود . به دلیل آنکه هم تاشو و هم سبک هستند. و هم نیازی به وجود برق نیز ندارد.

تردمیل های فاقد موتور باعث می گردد شخص کالری بیشتری بسوزاند . اما با آن قادر نخواهند بود قدرت بدنی خودشان را بر روی قسمتهای مختلف بدن متمرکز نمایند. لذا ناچار هستند از تمرینات بدنسازی دیگری کمک بگیرید. حرکاتی مانند دراز و نشست ، کرانچ در کنار کار با این وسیله بسیار موثر می باشند .

عالی ترین روش برای کارکردن با تردمیل فاقد موتور این می باشد که راه رفتن را به آرامی شروع نمایید و بعد از گذشت 3 دقیقه به مدت زمان 30 ثانیه بدوید.بعد از آن دوباره آرام راه بروید.

همراه داشتن یک کفش مناسب در زمان استفاده کردن از تردمیل مسئله بسیار مهمی می باشد . در زمان دویدن لباس های نخی و جوراب بپوشید.زمانیکه بر روی تردمیل قرار دارید سرتان را بالا نگهدارید. عضلات گردن را منقبض ننمایید . آرام باشید. تعادل خودتان حفظ نمایید و حواستان به تنفستان باشد. در تردمیل های فاقد موتور چون صفحه مانیتور کامپیوتری ندارید باید خودتان به ضربان قلب و تنفستان توجه کنید.

برای توقف اضطراری دسته های تردمیل را گرفته و ضمن کم کردن سرعت از روی آن پایین بپرید. اما در زمان کارکردن با تردمیل بهتر است دستها رها باشد و به شکل آونگی به عقب و جلو برود. هنگام راه رفتن بر روی تسمه سعی نمایید تمام کف پا روی سطح قرار بگیرد. یعنی بر روی انگشتان و پاشنه راه نروید؛ زیرا این کار به کمر و سایر عضلات پا آسیب می رساند.

تردمیل چه موتوری و چه بدون موتور به کاهش وزن و تناسب اندام کمک خواهد کرد و خانم ها می توانند در فضاهای سرپوشیده از آن استفاده کنند. این دستگاه جایگزین مناسبی برای پیاده روی های خارج از منزل می باشد . بانوانی که به دلیل داشتن فرزند کوچک و مشکلات دیگر نمی توانند هر روز از منزل خارج بشوند می توانند از این وسیله استفاده کنند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :